Batarya

                Bataryalar laptop ve notebooklarda kesintisiz çalışmamızı sağlayan doldurulabilen enerji kaynaklarıdır. Bataryalar laptopların çalışmasında hayati öneme sahiptir. Batarya ne kadar güvenilir olursa çalışma esnasında güç gereksinimlerimizi o kadar sağlıklı karşılayacaktır.

                Bu yüzden batarya alırken dikkat edilmeli ve garanti süresine mutlaka dikkat edilmelidir. Yanlış batarya alıp kullanımınızda geri dönüşü olmayan anakart batarya sarj chip’inde kısa devre oluşmaktadır. Bu chip kendini bu şekilde korumya almasa bu sefer batarya laptop’a takıldığında yangın çıkartma riski dahi bulunmaktadır.

                Piyasada batarya içinden pil değiştirme ya da batarya onarımı gibi işlemler hem çok tehlikeli hem de sağlıksızdır. Bu yüzden kesinlikle tavsiye etmiyoruz

                Firmamızda tüm markalara uyumlu batarya bulunmaktadır. Satmış olduğumuz bataryalara 1 yıl garanti vermekteyiz

Adaptör

                 Adaptörler  laptop ve notebooklarda bataryayı şarj eden ve batarya olmadığında çalışmamızı sağlayan bir gerilim kaynağına ihtiyacı olan ürünlerdir. Adaptörler  laptop ve notebook ların çalışmasında hayati öneme sahiptir. adaptör ne kadar güvenilir olursa çalışma esnasında güç gereksinimlerimizi o kadar sağlıklı karşılayacaktır.

                Bu yüzden adaptör alırken dikkat edilmelidir gerekli güç gereksinimlerini karşılamayan çok fazla ısınan adaptörleri  alıp kullanımınızda geri dönüşü olmayan anakart arızalarına sebebiyet vermektedir.

                Firmamızda tüm markalara uyumlu adaptör bulunmaktadır. Satmış olduğumuz adaptörlere 1 yıl garanti vermekteyiz.